TLENwhois?

Piotr tlenex Hebda

Jestem poszukującym wyzwań web developerem, który zajmuje się zarówno wykonaniem front-end jak i back-end dla stron i aplikacji internetowych. Swoją wiedzę czerpię z książek, kursów internetowych, dokumentacji technicznych oraz open-source’owej społeczności. Nigdy nie uczono mnie tego fachu, sam motywowany własną pasją, rozwijałem się w tej dziedzinie i z nią wiążę swoją przyszłość jako freelancer lub zawodowiec.

Część mojej pracy można znaleźć w TLENEXhibition i TLENEXperience.

Doświadczenie zawodowe

Obecnie jestem zatrudniony w firmie adPilot na stanowisku web developer od 15 lipca 2013. Poprzednio pracowałem w firmie OuTour przez rok na tym samym stanowisku i w Padma International przez 2 lata jako sprzedawca w sklepie internetowym, administrator IT i web developer. Odbyłem również półroczny staż w firmie Faurecia w dziale prototypów.

Hobby

Bardzo interesuję się muzyką, wszelakiej maści(co nie oznacza, że byle jaką), która często sprawia, że praca jest dla mnie przyjemnością oraz podróżami w mniej i bardziej egzotyczne miejsca w różnych zakątkach świata jako amator fotografii lub turysta-rowerzysta. Dodatkowo, mimo rozbieżnych na jej temat opinii, bardzo lubię Japońską kulturę.

Interesuję się też AirSoftGun i czasami wraz z kolegami z wmasg.pl uczestniczę w potyczkach z wykorzystaniem własnych replik karabinów, co również przejawia się moim zainteresowaniem w wirtualnym świecie, głównie w postaci gier FPS.

Swoje przygody postaram się jak najdokładniej jak to możliwe opisywać w TLENEXploration.

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub zleceniem projektu do wykonania, skontaktuj się ze mną. Współpracuję z grafikami, drukarniami i serwerowniami, więc mogę zaoferować pełne wsparcie potrzebne do zaistnienia w sieci.

mail: peter.hebda@gmail.com
skype:My status