TLENEXhibition

Wykonane projekty stron internetowych, aplikacji i innych projektów zleconych przez osoby trzecie oraz zrealizowanych na podstawie moich własnych pomysłów.

go-net.com.pl

Wykonałem stronę lokalnego dostawcy Internetu drogą radiową GO-net. Oparta w całości na systemie WordPress wraz z wtyczkami. Dodatkowo wykorzystuje prosty system składania zamówień na usługi w postaci automatyczne uzupełnianego formularza kontaktowego w JavaScript.

www.planetary-annihilation.pl

Zadaniem było przekonstruowanie motywu Lucid Lime wykonanego przez Eric Séguin na potrzeby nadchodzącej gry Planetary Annihilation. Strona została postawiona na nowo na najnowszej wersji kodu for internetowych phpBB3 i zmodyfikowanego o dodatki takie jak: portal, chat, optymalizacja SEO oraz system blokujący spam-boty.

4desktop.kgb.pl

Oto pierwsza strona jaką opublikowałem w internecie, było to prawie 10 lat temu, czasy mojego gimnazjum, aż się łezka w oku kręci, ponieważ nie sądziłem że jeszcze istnieje. 

www.callofduty2.pl

Wykonałem styl forum dla klanu DVHK oparty na phpBB3 z częściowo zintegrowanym klanowym kontem na youtube oraz przeniesieniem bazy danych z wcześniejszej wersji forum opartej na phpBB2. Projekt graficzny obejmował m.in. klanowe otwieracze do butelek.